"A" i "B" mužstvo o víkendu zvítězilo

29.08.2021

V sobotu 28.8. se utkalo doma naše A mužstvo s velmi těžkým soupeřem. Jednalo se o FK Podolí u Brna, které má zkušený a kvalitní tým, který od začátku sezóny ještě neprohrál. Do tohoto utkání nemohla zasáhnout kompletní sestava, jelikož chyběl zraněný kapitán Radovan Jašíček a hrající trenér Jaroslav Kolečkář.

Celé utkání bylo velmi vyrovnané a bojovné. V prvních minutách se dostal do brankových příležitostí náš tým, ovšem nepodařilo se nám překonat brankáře hostí. Poté nastal střídavý tlak soupeře, který během zápasu několikrát nastřelil tyč. Těsně před koncem prvního poločasu jsme byli nuceni udělat první střídání. Zranil se Lukáš Novák. V 77. minutě vypracoval gólovou příležitost Martin Pavlík. Roman Vaculčík nezaváhal a tím nás poslal do vedení a vítězství. Nutno podotknout, že nás svými zákroky několikrát podržela naše zkušená brankařská jednička, Pavel Plchut.

Zdeněk Julínek

V neděli 29.8. vyjelo "B" mužstvo na zápas do Habrovan. Prvních 20 minut se nám vůbec nedařilo a zbytečně jsme chybovali. Soupeř na nás tlačil a nedařilo se nám pomalu dostat na jeho polovinu hřišté. Poté jsme se trošku sklidnili a začala vyrovnanější partie. Jednou měli navrh domácí, jindy my. Hra byla místy vyhrocená, ale naštěstí k žádné větší potyčce nedošlo.  Hra diváky nejspíš příliš nezaujala, ovšem proměny ve skóre ano. Nejdříve se dostali domácí do vededení 2:0. V druhém poločase jsme se dostali do vedení my. V 90. minutě nám všem ještě zatrnulo, když soupeř nastřelil tyč.