"A" mužstvo "jede" na vítězné vlně

12.09.2021

Našemu "A" mužstvu se v této sezóně daří více než v minulých letech, na což poukazuje i aktuální tabulka, kde s 5 výhrami a 1 porážkou, tedy 15 body obsazujeme druhé místo za Vílemovicemi, které mají bodů 16. Asi nikdo z nás nevěřil v to, že se nám úvod sezóny takto povede. Ovšem je odehráto teprv 6. kol a je před námí mnoho práce.

Nyní k posledním dvou odehrátým utkáním. V sobotu 4.9.2021 jsme sehráli na domácí půdě utkání s FC Čebín. Utkání bylo vcelku vyrovnané, čemuž nasvědčuje i poločasový výsledek 0:0. V druhém poločase jsme měli o něco více navrch my a to i díky dlouhým autovým vhazováním Jaroslava Kolečkáře, díky kterým jsme získali další brankové příložitosti, ze kterých se podařilo prosadit a změnit skóre na konečný výsledek TJ Sokol Bohdalice vs. FC Čebín 2:0.

Tuto sobotu 11.9.2021 jsme sehráli utkání s rezervou Boskovic. Utkání se odehrálo netradičně na umělé trávě. V tomto utkání jsme se díky Martinu Pavlíkovi dostali do vedení již ve 3. minutě. Do konce poločasu se nám povedlo prosadit ještě 1x, a to z pokutového kopu, který byl nařízen z důvodu faulu na Petra Paculu, který si pokryl míč. Poločasový výsledek byl tedy pro nás přívětivý. Vedli jsme o 2 branky. Nutno podotkout, že soupeř nehrál vůbec špatně, dokázal se dostávat do brankových příležitostí, které mnohdy musel vyřešit Pavel Plchut, který má již třetí kolo svou svatyni zamčenou. Naopak my dokázali potrestat soupeřovy chyby. K většímu "uklidnění" z naší strany došlo v okamžicích, kdy jsme dokázali v druhé půli soupeře 3x potrestat z rychlých protiútoků. Konečný výsledek však mohl být ještě vyšší, jelikož jsme v druhé půli neproměnili další pokutový kop a také další brejkové akce.

Konečný výsledek: FC Boskovice "B" vs. TJ Sokol Bohdalice 0:5 (0:2)