První zápas mládeže v krajské soutěži

21.08.2021

K prvnímu krajskemu zápasu nastoupili mladší žáci Sokolu Bohdalic/Bučovic proti domácímu celku Kyjova.

Od prvních minut byl hostující celek lepší a předváděl pěkně akce. První branka padla po úniku Simona Paliska a krátce po něm skóroval z rohu Martin Veselý. Za stavu 4:0 domácí skórovali a převzali posledních deset minut iniciativu.

V druhé půlce přidal klid hostujícímu celku gól Honzi Skoumala, Vlastimila Peitla a Matyho Šebesty. Utkání nakonec dopadlo v poměru 8:2 pro hostující tým.

Dobrý výkon podali rovněž hostující gólmani Marek Sedláček a Matyáš Pintyr, kteří obdrželi každý po jednom gólů. Mužem zápasu byl hostující Štěpan Vavříček, který tvořil hru a chystal spoluhráčům šance. Rovněž kluci z Bučovic a celý tým zaslouží pochvalu. Branky: Šimon Palíšek 2x, Martin Veselý 2x, Honza Skoumal 2x, Vlastimil Peitl 1x, Maty Šebesta 1x.