Utkání s rezervou Ráječka

21.08.2021

Tentokrát utkání s rezervou Raječka.

Zápas od začátku poznamenala série zranění na obou stranách. Tentokrát se nam nedařilo navázat na minulé zapasy a spoustou zkažených nahrávek jsme soupeře nechali hrát a vyráželi jen do brejků. Z jednoho orazítkoval břevno Pavlík a druhý brejk nevyužil Vaculčík. Náznaky šancí domácích pochytal Plchut. V poslední minutě prvního poločasu se dostal do vápna Ševčík a po faulu na něj penaltu proměnil Pavlík.

Ve druhém poločase se hra zlepšila nastřelili jsme z trestného kopu tyč ale bohužel jsme nabídli soupeři vlastní chybou šanci, kterou srovnal na 1:1. Naštěstí po rohu a prodloužení Vaculčíka skóroval Semeniuk. Šance v závěru zůstali nevyužity a tak si vezeme tři body. I když tentokrát výkon nebyl optimální, získali jsme body díky bojovnosti a přístupu.