Vítězství "A" mužstva a mládeže, prohra "B" týmu

02.04.2022

V sobotu sehrála svá venkovní utkání obě mužská družstva. "A" mužstvo se vydalo do Babic nad Svitavaou a "B" mužstvo do Ivanovic na Hané.

"A" mužstvo (FK Babice nad Svitavou vs. Tělocvičná Jednota Sokol Bohdalice A)
Sestava: Plchut (B), Semeniuk, Hladký (K), Kovalov (71´ Ohanyan), Vaculčík, Sádlík, Pavlík, Mrázek (13´ Ševčík), Kopřiva, Jašíček M., Kolečkář

Branky:

• 8´ Babice nad Svitavou - 1:0
  • 19´ Jašíček - 1:1
  • 40´ Babice nad Svitavou - 2:1
  • 83´ Kolečkář - 2:2
  • 89´ Ohanyan - 2:3

Výsledek:
FK Babice nad Svitavou vs. Tělocvičná Jednota Sokol Bohdalice 2:3 (2:1)

Hodnocení zápasu - Kolečkář: "V zimním počasí, na ne úplně rovném hřišti, jsme v sobotu nastoupili v Babicích nad Svitavou s plánem držet co nejvíce míč. To se nám většinu utkání dařilo, ale na nerovném povrchu jsme nebyli dost přesní a dávali domácím šance k brejků, čehož rychlí útočníci využívali. Poprvé skórovali po našem rohu a následném odkopu brankáře... Po dalším rohu jsme srovnali Jašíčkem my. I když jsme do poločasu kontrolovali hru, ve 40' jsme nepokryli útočníka domácích při trestném kopu a ten zblízka zvýšil na 2:1. 2. Poločas měl podobný průběh jako první. My byli na míči a snažili se kombinovat a domácí se pokoušeli o brejky. Zápas byl i díky terénu dost rozkouskovaný a plný nepřesností. Velkou šanci měl Petr Ševčík, který ovšem domácího brankáře nepřekonal. Přesto jsme v závěru měli výraznou převahu, kterou jsme využili. Nejprve po faulu na Ševčíka proměnil penaltu Kolečkářem. Pak po přihrávce Kopřivy prostřelil brankáře Ohanyan."

"B" mužstvo (Ivanovice na Hané vs. Tělocvičná Jednota Sokol Bohdalice B)
Sestava:
Šťastný (B), Julínek, Krška (K), Ševčík, Fryml, Surák, Smejkal, Podaný, Pacula, Kočajnar, Lánský, Myšák, Petko, Jabůrek, Tesař (hokejové střídání)

Branky

• 37´ Ivanovice na Hané - 1:0
  • 61´ Ivanovice na Hané - 2:0
  • 67´  Ivanovice na Hané - 3:0
  • 79´  Ivanovice na Hané - 4:0
  • 81´  Ivanovice na Hané - 5:0
  • 88´  Ivanovice na Hané - 6:0

Výsledek
Ivanovice na Hané vs Tělocvičná Jednota Sokol Bohdalice B 6:0 (1:0)

Hodnocení zápasu - Julínek: "V zápase s Ivanovicemi jsme se mohli spoléhat pouze na hráče B mužstva, jelikož A tým hrál ve stejný čas. První velice pozitivní skutečností bylo, že jsme se sešli v takovém hojném počtu. Věřím, že budeme v takovém počtu pracovat i nadále. Utkání nám přineslo dva velice rozdílné poločasy. První poločas jsme byli aktivní. Dokázali jsme na soupeře zatlačit a dostávali jsme se do brankových příležitostí, které jsme bohužel nevyužili. Soupeř hrozil pouze z brejkových situací. Jednu z nich využil a šli do vedení. Druhý poločas se nám již tak nedařilo. Začala se projevovat únava a soupeř získával dominantní postavení. Paradoxně jsme obdrželi další gól po našem tlaku, což nás částečně položilo.  Následně přidali další gól a po chybě bránícího hráče, který se nechal zbytečně vyloučit, jsme hráli v 10. S rostoucí únavou přibývaly i šance soupeře, kterých využil. Je velká škoda, že po slibně se vyvýjejcím prvním poločase skončilo utkání s tak vysokým rozdílem skóre."

Mladší žáci (Slavkov u Brna vs. Bohdalice-Bučovice)